O nás

Penzion Note se rozkládá v malebné horské vesnici Vítkovice v Krkonoších a nabízí ubytování v blízkosti atraktivních sjezdařských areálů jako například skiareál  Aldrov se sedačkovou lanovkou, která se nachází jen 300 metrů od penzionu NOTE. Prakticky ihned za penzionem ve vzdálenosti 100 metrů mohou návštěvníci využít sjezdovku Vurmovka.

Penzion je otevřen celoročně a není tak určen jen pro zimní radovánky, ale také pro letní horskou turistiku. V blízkosti Vítkovic se nachází Krkonošské muzeum v Jilemnici, Aquapark Špindlerův Mlýn, prameny Labe či Sněžka.

Do provozu byl penzion uveden v roce 2014 a jedná se tedy o novostavbu s odpovídajícím zázemím, které uspokojí i ty nenáročnější hosty. K dispozici je 5 dvoulůžkových pokojů, jeden třílůžkový a dva čytřlůžkové. Dále pak nový apartmán v přízemí s vlastní kuchyňkou. Všechny pokoje mají vlastní sociální zázemí a jsou vybaveny TV.

Součástí penzionu je pak společná místnost s kuchyňkou a barem, která pojme až dvacet hostů. V horním patře je k dispozici terasa, která vybízí k posezení v letním období. V celém objektu je možné připojení k internetu.

Majiteli penzionu jsou manželé Křovinovi, kteří se o Vás rádi postarají a budete se v penzionu cítit jako doma.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Ubytovní v Krkonoších

Jméno: E-mail: Počet os.:
Příjezd: Odjezd:

Aktuální počasí

Kontakt

Jiří Křovina
Vítkovice v Krkonoších

tel.: 602 317 401
e-mail: info@penzion-note.cz
Více