Okolí

Krkonoše jsou krásné nejen v zimním období, kdy lákají tisíce milovníků zimních sportů, ale jejich krásu můžete obdivovat také v letním období při pěší turistice či cykloturistice. Náš penzion nabízí ubytování v Krkonoších poblíž hned několika atraktivních lokalit nejvyšších českých hor.

Pro lyžaře je v těsném sousedství penzionu sjezdovka Vurmovka a nebo pak o dalších 300 metrů dále sjezdovka se sedačkovou lanovkou Aldrov. Necelých deset kilometrů daleko je také špičkový lyžařský areál Rokytnice nad Jizerou.

V případě nepříznivých sněhových podmínek doporučujeme lze využít služeb Aquaparku ve Špindlerově Mlýně, bazénu v Jilemnici či navštívit Krkonošské muzeum v Jilemnici. Vše je v dosahu jen několika málo minut jízdy autem ve vzdálenosti řádově do 15 km!

Pro turistiku jsou vhodné blízké cíle jako jsou prameny Labe, Janova hora, rozhledna Žalý, Hucul farma s možností vyjížděk na koních a mnoho dalších. Nedaleko penzionu má také zastávku Prezidentský expres, který Vás proveze úchvatnou zdejší krajinou.

Ubytovní v Krkonoších

Jméno: E-mail: Počet os.:
Příjezd: Odjezd:

Aktuální počasí

Kontakt

Jiří Křovina
Vítkovice v Krkonoších

tel.: 602 317 401
e-mail: info@penzion-note.cz
Více